About

Hakkımızda

Yenifoça'da merkezi bir konuma sahip olan, denize nazır Nemrut Bay Otel, plaj ve deniz manzaralı bir teras restoranı ve bir bahçe sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. 

Tüm odalarda bahçe ve deniz manzaralı bir balkon ve klima vardır. Duşlu veya küvetli özel banyo saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Odaların hepsi oturma alanına da sahiptir. 

Nemrut Bay Otel'in resepsiyonu günün 24 saati hizmet vermektedir. Çamaşırhane ve ütü hizmetlerinden ek ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Tesis bünyesinde ve çevresinde rüzgar sörfü gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Kahvaltı teraslı restoranın manzaraları eşliğinde her gün servis edilir. Çevrede çeşitli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz birçok kafe, restoran ve bar bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı 87,5 km mesafededir.


SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Biz, Nemrut Bay Otel olarak, Otelimizin çevremiz üzerindeki etkilerini azaltmak amacıyla çıktığımız bu uzun yolda, atık yönetimi, doğal kaynak kullanımı, çalışanlara sağlık, güvenlik ve çocuk koruma konularında bilgilendirme ve eşit hakların tanınması faaliyetleri ile tüm sorumluluğunu alıyoruz ve insan haklarına saygı gösteriyoruz. Bulunduğumuz topluluk ile entegre olma ve toplumsal sorunların çözümünde yer alma konularında yaptığımız çalışmaların, turizmde sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı sağlayacağı inancındayız. Doğal kaynaklarımızın tasarruflu kullanımının ve bu kaynakların etkin bir şekilde yönetilmesinin, turizmin sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından çok önemli olduğuna inanmaktayız. Çevre konusunda gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla, Ege bölgesinde ve Türkiye’de otelcilik sektöründe örnek bir işletme olmayı hedeflemekteyiz. Amacımız, yürürlükte bulunan tüm çevre kanunları, tüzükleri ve düzenlemelerine uyarak, hizmet verdiğimiz toplumlara, yüksek kalitede hizmet, ekonomik büyüme, çevre koruma, toplumsal katılım ve tabii ki, istihdam vasıtasıyla fayda sağlamaktır. Çevre ile ilgili amaç ve hedeflerimizi belirleyip, sürekli olarak çevresel performansımızı geliştirecek ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkileri aza indireceğiz. Çalışanlarımız, misafirlerimiz, tedarikçilerimiz ve genel olarak toplum arasında çevre konusunda bilinç oluşturacağız.                

OUR SUSTAINABLE TOURISM POLICY

We, Nemrut Bay Hotel, take full responsibility and respect human rights through activities such as waste management, natural resource use, informing employees about health, safety and child protection, and promoting equal rights in this long journey we set out to reduce the impact of our Hotel on our environment. We believe that our work on integrating with our community and taking part in the solution of social problems will contribute to ensuring sustainability in tourism. We believe that the efficient use of our natural resources and the effective management of these resources are very important in terms of ensuring the sustainability of tourism. We aim to be an exemplary business in the hotel sector in the Aegean region and Turkey, with our practices on the environment. Our aim is to benefit the communities we serve through high quality service, economic growth, environmental protection, community participation and, of course, employment, by complying with all applicable environmental laws, statutes and regulations. We will set our environmental goals and targets, continuously improve our environmental performance and minimize the impact of our activities on the environment. We will create environmental awareness among our employees, guests, suppliers and the society in general.

Konum

Fevzi Çakmak Mahallesi,
Ali Stair Cd. No:137,
35687 Yeni Foça/İzmir

Olanaklar

Konuklar için çamaşır makinesi Çamaşırhane hizmeti Oda servisi
Havlu değiştirme Nevresim/çarşaf değiştirme Ücretsiz sabah kahvesi
Bebek bezi değiştirme matı Bavul dolabı/odası 24-saat oda servisi
Fotokopi Posta hizmeti Çeviri hizmeti
Faks Ütü hizmeti Çarşaf sağlanır
Kapıcı Havlu sağlanır Kablolu TV
Güneşlenme çimenliği Bahçe teras Çatı bahçesi
Piknik alanı/masalar Yangın alarmı Duman dedektörü
Otomatik acil uyandıma alarmı Girişlerde güvenlik kamerası Lobide güvenlik kamerası
Koridorlarda güvenlik kamerası Güvenlik görevlisi (24 saat güvenlik) Özel park yeri
Yürüme mesafesinde park yeri Engelliler için park yeri Güvenli bisiklet/motosiklet park yeri
Konferans odası Konferans olanakları Konferans odalarında DSL/b Internet
Kablosuz internet Projeksiyon Ücretsiz kablosuz internet
Teras Güneş terası Sigara içilebilir alan
Karaoke Gelin suiti Metroya yakın
Allergy free Genel otopark Oda temizliği
Restoran Deniz manzaralı Merkezi klima

Servisler

Konuklar için çamaşır makinesi Çamaşırhane hizmeti Oda servisi
Havlu değiştirme Nevresim/çarşaf değiştirme Ücretsiz sabah kahvesi
Bebek bezi değiştirme matı Bavul dolabı/odası Havaalanına servis
24-saat oda servisi Fotokopi Posta hizmeti
Çeviri hizmeti Ucretsiz günlük gazete Faks
Ütü hizmeti Çarşaf sağlanır Havlu sağlanır
Kablolu TV Minibar

Kurallar

Giriş saati Giriş günü saat 14:00 sonrası.
Çıkış saati Çıkış günü en geç saat 12:00.
Evcil Hayvanlar Evcil hayvan serbest.